Урочисте відкриття закладу

Урочисте відкриття закладу 5 жовтня відбулося урочисте відкриття нашого навчального закладу. Команда GREENRISE KIDS дякує за підтримку гостей, клієнтів та партнерів закладу!

Свято Осені

Свято Осені Перше Свято нашого закладу! Всіх вітаємо зі святом Осені та запрошуємо батьків подивитись на таланти своїх діток!

Святкова Зимова Казка

Зимова Казка у GREENRISE KIDS Дітлахи в очікуванні Зимової Казки, яку дарує їм GREENRISE KIDS та Дід Мороз! З Новорічними Святами, любі наші діти!

Свято весни – 8 березня

Свято весни – 8 березня Ненька, мама – найважливіше слово для кожного малюка у всьому світі! Дорогі матусі, наші діти підготували для Вас свято та дуже зворушливе відео-привітання!

День талантів у GREENRISE KIDS!

День талантів у GREENRISE KIDS! Ваша дитина безумовно талановита! У Вас є сумніви? Ви не знаєте, який саме талант розвивати? GREENRISE KIDS запрошує на «ДЕНЬ ТАЛАНТІВ»! Дітки зможуть спробувати себе у різних напрямах, а для батьків ми підготували авторський семінар з дитячим психологом і розіграш абонементів навчального центру! Чекаємо на Вас! ПРОГРАМА ПОДІЙ ПРОГРАМА ПОДІЙ...

Літній Табір

Літній Табір 1 ЧЕРВНЯ – 31 СЕРПНЯПН-ПТ 8:00 до 19:00 Стартує цікава програма нашого літнього табору! Приєднуйся до нас! Цікава програма для всіх вікових груп Гнучка система абонентської платиПРОГРАМА ПОДІЙ Табір «Мандрівника». 1й тиждень «Подорож до Англії» ПРОГРАМА ПОДІЙТабір «Мандрівника». 1й тиждень «Подорож до Англії»

Твій тест-драйв у садочку!

Твій тест-драйв у дитячому садочку! Вам завжди було цікаво, яка атмосфера панує у сучасних дитячих садочках та як там проводить день дитина? GREENRISE KIDS дає можливість все побачити на власні очі! У суботу, 5 серпня, приходьте та пориньте у наш дитячий світ. Вхід безкоштовний. Деталі на нашій сторінці Facebook ПРОГРАМА ПОДІЙ ПРОГРАМА ПОДІЙВи, разом зі...

Осінь – друзі, святкуємо!

Осінь – друзі, святкуємо! Танцювати під дощем, співати англомовну пісеньку про осінь, грати в квест «гумові чобітки» - все це батьки зможуть побачити на нашому святі Осені

Семінар для батьків

Семінар для батьків. Зустріч з дитячим психологом Запрошуємо батьків на семінар (зустріч) з дитячим психологом Вікторією Голубичною, яка має 22-річний досвід роботи з них 10 років клінічної психології. Початок о 17:30 Тема зустрічі: Як домовитися з дитиною без криків мами та істерик дитини?

Святкуємо Новий Рік!

Святкуємо разом Новий Рік! Принцеса Ельза, Кумедний Заєць та кмітливий Пірат запрошують наших діточок та їх батьків на казкову виставу! ПОДАРУНКИ від Діда Мороза чекають на наших малят :)