Про нас - greenrisekids.com

Навчальний заклад GREENRISE KIDS

GREENRISE KIDS є сімейним бізнесом. У власному житті ми зіткнулися із ситуацією ізольованості дитини від навколишнього середовища, залежності її від світу цифрових технологій та гаджетів. На особистому вихованні двох дітей ми зрозуміли, що через відсутність часу діти «виховуються» за допомогою телевізору чи сучасної техніки, що негативно впливає на розвиток емоційного, когнітивного та фізичного інтелекту маленької особистості. 

Саме тому ми прагнемо створити особливе місце для розвитку малечі у максимально наближених до природних умов, аби виховати щасливих, здорових та успішних особистостей у майбутньому. Була сформована команда професіоналів, що розділяють цінності закладу та люблять дітей. Ми ретельно продумали концепцію нашого закладу – від впровадження власної навчальної методології до розміщення міні-зоопарку та городчика на нашій території. У створенні власного бізнесу ми вклали всі необхідні знання, любов до улюбленої справи і досвід.

про нас
 • Методика

  Методика розроблена командою педагогів та психологом навчально-методичного центру GREENRISE KIDS.

  В її основі покладений принцип виховання та навчання дітей «в гармонії з собою та навколишнім світом», створюючи максимально природні умови для розвитку маленької особистості.

  Що означає поняття “природні умови” методики GREENRISE KIDS?

  • Виявлення природних здібностей дитини та їх розвиток

  • Навчання через «гру», що є життєво необхідним для кожної дитини

  • Врахування особливостей кожної дитини: темпів розвитку, ступеню концентрації уваги, рівень базових навичок та знань

  • Пізнання навколишнього світу наживо – на майданчику, на власному городчику, екскурсіях, у міні-зоопарку, а не тільки через книжки

  • Вивчення англійської мови по принципу «як рідної»

  • Виховання самостійності в прийнятті рішень, навичках самообслуговування, вміння виступати перед аудиторією

  • Забезпечення 70% практики, 30% теорії в навчанні та вихованні

  • Використання природно-екологічних матеріалів для навчання та гри

 • Навчально-методичний центр

  Навчально-методичний центр GREENRISE KIDS є найголовнішим структурним підрозділом нашого закладу, де вивчаються актуальні питання педагогіки та психології. Здобуті знання та результати досліджень ми впроваджуємо у власні методи та програми навчання. В центрі проводяться кваліфіковане навчання персоналу, тренінги та семінари.

 • Кар'єра

  GREENRISE KIDS запрошує на роботу амбітних викладачів, вихователів, психологів, яким близька наша філософія, та котрі прагнуть пов’язати своє життя з творчою, цікавою та надзвичайно важливою роботою у нашому навчальному закладі.

  GREENRISE KIDS створює всі необхідні умови для плідної роботи викладачів, можливості кар’єрного зросту та розвитку себе як професіонала. Якщо ви бажаєте стати частиною нашої команди, відправте своє резюме на info@greenrisekids.com і ми обов’язково з вами зв’яжемося.